„Zarządca Nieruchomości Bożena Opalska” to firma stworzona dla wspólnot mieszkaniowych oraz innych właścicieli nieruchomości, poszukujących solidnej obsługi w zakresie administrowania i zarządzania. Posiadam olbrzymie doświadczenie w zarządzaniu zarówno dużymi kompleksami budynków, jak i pojedynczymi, niewielkimi nieruchomościami.

Zarządzanie budynkiem to przede wszystkim kreowanie jego wartości. Dlatego wykorzystujemy potencjał tkwiący w nieruchomościach, tak aby nie tylko były w dobrym stanie technicznym, ale również, aby - z pożytkiem dla wszystkich współwłaścicieli - ich wartość sukcesywnie wzrastała, natomiast koszty bieżące malały.

 

W swoim działaniu wykorzystuje nowoczesne i niezawodne metody usprawniające obsługę nieruchomości – korzystam z profesjonalnego oprogramowania pozwalającego każdemu właścicielowi w dowolnym czasie i miejscu sprawdzić przez internet kartotekę swojego lokalu. Prowadzę również archiwizację danych a komunikacja z klientem odbywa się między innymi za pomocą poczty elektronicznej. Wszystkie te elementy sprawiają, że współpraca ze mną jest wygodna i bezpieczna. Moimi partnerami są wyłącznie wyselekcjonowane i sprawdzone przez wiele lat współpracy podmioty na rynku nieruchomości (firmy sprzątające, hydrauliczne, elektryczne, budowlane i inni specjaliści), gwarantujące wysoki poziom usług po atrakcyjnych i przystępnych cenach. Nasi wykwalifikowani inspektorzy weryfikują otrzymane kosztorysy, po czym doradzają naszemu klientowi, jakiego powinien dokonać ostatecznego wyboru.

Usługi obejmują kompleksową obsługę nieruchomości przez całą dobę, w tym m.in.:

- Ubezpieczenie nieruchomości;

- Konserwację nieruchomości;

- Eksploatację nieruchomości;

- Remonty bieżące i kapitalne z obsługą inspektorów nadzoru;

- Pełną komputerową księgowość nieruchomości i indywidualną właścicieli lokali;

- Pomoc w pozyskaniu kredytów preferencyjnych jak i ogólnodostępnych dla wspólnot mieszkaniowych;

- Negocjowanie i podpisywanie umów z dostawcami i inne.

Zapewniam opracowanie:

- Regulaminu Wspólnoty Mieszkaniowej;

- Protokółu zdawczo – odbiorczego;

- Protokółu technicznego nieruchomości;

- Zestawienia dokumentów niezbędnych do przejęcia nieruchomości.

Szczegółowy zakres usług, jak również wysokość wynagrodzenia zależy każdorazowo od specyfiki nieruchomości, jej stanu technicznego oraz od konkretnych ustaleń, wynikłych po bezpośrednich negocjacjach ze Wspólnotą Mieszkaniową.

 

Copyright © 2013. All rights reserved. Bożena Opalska

KONTAKT

Email:

bo@zarzadzanienieruchomosciami24.pl

tel kom: +48 513 381 813

 

tel/fax: 32 267 66 02

BIURO

ul. Małachowskiego 35/5

42-500 Będzin

 

NIP: 625 118 05 11

Regon: 243043805

Projekt współfinansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego